Wybielanie zębów metodą White & Smile

W trakcie jednej wizyty w naszym salonie możesz efektywnie i profesjonalnie poprawić wygląd swoich zębów, nie narażając się przy tym na zbyt duże koszty.

Już dziś przekonaj się na własnej skórze jak ważny jest piękny uśmiech i jak bardzo poprawi on Twój wizerunek.

30 minut.. dokładnie tyle potrzebujemy aby wybielić Twoje zęby. Efekt naszej rewelacyjnej metody jest natychmiastowy i nie powoduje nadwrażliwości zębów.

Wybielanie zębów za pomocą metody White & Smile wykorzystuje intensywnie wybielający żel, którego składniki są aktywowane w połączeniu ze specjalnym środkiem aktywującym, a następnie cały proces jest przyśpieszany za pomocą Lampy LED, która jest katalizatorem.

Nasz system usunie większość plam za pomocą delikatnego procesu wybielania zębów przy pomocy lampy LED. W trakcie zabiegu nadboran sodu o stężeniu 0,16% w wyniku podgrzania lampą LED rozkłada się uwalniając tlen dzięki czemu na przebarwionych zębach dochodzi do reakcji utleniania. Proces ten przywraca jasną barwę zębów i sprawia, że zęby odzyskują swój naturalny kolor podczas gdy struktura zęba pozostaje nie zmieniona.

Najlepsi naukowcy z naszego laboratorium, które znajduje się we Francji w dystrykcie Paryskim opracowali specjalną formułę żelu, której składnikiem utleniającym jest nadboran sodu o stężeniu zaledwie 0,16%, który w połączeniu ze specjalnym aktywatorem oraz poddany naświetleniu specjalistyczną Lampą LED wybiela zęby w 3 - 10cio minutowych sesjach w trakcie jednego zabiegu.

Dzięki tak niskiemu stężeniu substancji aktywnej (zaledwie 0,16%) już nie musisz obawiać się osłabienia szkliwa i w konsekwencji nadwrażliwości zębów po zabiegu. Ponadto już nie musisz przestrzegać białej diety przez 72 godziny po zabiegu - Teraz możesz jeść i pić wszystko na co masz ochotę już w 4 godziny po zabiegu nie martwiąc się o osłabienie efektu.

Nasi Klienci uwielbiają nasz zabieg i naszą rewolucyjną procedurę która jest Prosta, Szybka i Efektywna!

Zabiegowi nie powinny się poddawać:
  • kobiety w ciąży lub karmiące piersią.
  • osoby z niewyleczonymi ubytkami, chorymi zębami i dziąsłami
  • osoby w trakcie leczenia klinicznego, którego efekty wpływają na zęby bezpośrednio lub pośrednio powodując ich osłabienie.
  • osoby ze słabym lub odwapionym szkliwem, paradontozą, aparatem ortodontycznym