PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS

...Twoje spojrzenie nabierze głębi, pewności i wyrazu...

Przedłużanie i zagęszczanie naturalnych rzęs metodą rzęsa do rzęsy. Metoda ta pozwala na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu, optycznie powiększa oczy oraz zapewnia uwodzicielską moc pełnego blasku spojrzenia.

Twoje nowe rzęsy będą długie, gęste i piękne o każdej porze dnia i nocy! Aby się nimi cieszyć, nie musisz zmieniać trybu życia. Zachowują się jak naturalne rzęsy. Są odporne na wodę, pot i łzy, można więc z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez przeszkód. Doskonale prezentują się przy specjalnych okazjach oraz na co dzień.

Tak samo jak paznokcie, włosy, rzęsy rosną i mają swój cykl życia. Przeciętny cykl życia rzęsy to 90 dni. Zabieg przedłużania rzęs wykonuje się na rzęsach w średnim stadium życia rzęsy, którym pozostało w przybliżeniu 45 dni życia. Pojedyncze rzęsy mogą pozostać na miejscu nawet przez 2 miesiące- by utrzymywał się efekt, tj. grubość oraz ilość zaaplikowanych rzęs konieczna jest korekta co 3-4 tygodnie.

Uwaga!

Nie można używać mascary na bazie oleju- jedynie na bazie wody. Stosować płyn do demakijażu jedynie na bazie wody! Nie powinno się stosować zalotki, ponieważ ona może połamać rzęsy doklejone i naturalne.

Przeciwwskazania:
  • zapalenie spojówek
  • zespół suchego oka
  • infekcja oka
  • opryszczka
  • łuszczyca

Przedłużanie rzęs to znakomity sposób na poprawę wyglądu. Jeśli chcesz mieć piękne i długie rzęsy, umów się na wizytę w salonie Silk Touch - zadbamy o Twoje pełne blasku spojrzenie.