PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS
SECRET LASHES

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu luksusowy i w pełni profesjonalny zabieg Przedłużania rzęs wykonany metodą SECRET LASHES.

Opieramy się na przekonaniu, że potrzeby naszych Klientek mają kluczowe znaczenie i w pełni zobowiązujemy się do spełnienia ich potrzeb. To przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej, efekt który daje naturalny i piękny wygląd.

Nasze rzęsy sprawią, że Twoje oczy nabiorą wyrazistości, optycznie je powiększą a spojrzenie przepełni się uwodzicielskim blaskiem.

UWAGA!

Do pielęgnacji rzęs i okolic oczu zalecamy kosmetyki do demakijażu stworzone wyłącznie na bazie wody. Proponujemy również specjalną maskarę na bazie wody, którą należy stosować wyłącznie na rzęsy dolne (w wyjątkowych sytuacjach można ją nałożyć na końcówki rzęs górnych). Nie należy używać zalotki, która może połamać rzęsy doklejone i naturalne, niewskazane jest robienie trwałej ondulacji oraz henny.

Przeciwwskazania:
  • zapalenie spojówek
  • zespół suchego oka
  • infekcja oka
  • opryszczka
  • łuszczyca

Przedłużanie rzęs to znakomity sposób na poprawę wyglądu. Jeśli chcesz mieć piękne i długie rzęsy, umów się na wizytę w salonie Silk Touch - zadbamy o Twoje spojrzenie pełne blasku.

OFERTA ZABIEGÓW